OKRUSZKI 1-3 ROK ŻYCA

Wspaniały kurs w towarzystwie rodziców i rówieśników- pierwszy kontakt nie tylko z językiem angielskim, ale i z innymi dziećmi w zbliżonym wieku.

DZIECI PRZEDSZKOLNE

Maluchom i starszakom proponujemy kursy w grupie wiekowej, gdzie nauka języka angielskiego to zabawa. Prowadzone w języku angielskim przez odpowiednio wykwalifikowanego lektora.

DZIECI SZKOLNE - MŁODSZE

Intensywne kursy dla ambitnych w małych grupach dopasowane do poziomu i wieku dzieci.

DZIECI SZKOLNE - MŁODZIEŻ

Kursy dla młodzieży prowadzone są najczęściej przez 2 wykwalifikowanych lektorów. Poruszane są zagadnienia gramatyczne ale skupiamy się także na wprowadzeniu słownictwa z polskim lektorem.

KONWERSACJE DLA MŁODZIEŻY

Ciekawe zajęcia tematyczne prowadzone przez native speaker’a na których próbujemy przełamać wszelkie bariery językowej oswoić ucznioów z angielskim i umożliwić im bezproblemową komunikację i swobodę wypowiedzi w języku angielskim.

POCZĄTKUJĄCY

Poziomy A1 i A2 - kursy w małych grupach dla chcących rozpocząć naukę od zupełnego początku. Tempo pracy uzależnione jest od motywacji i pracy danej grupy.

ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

Poziomy B1 i B2- kurs dla osób, które już opanowały absolutne podstawy języka angielskiego i chciałyby dotychczasową wiedzę rozszerzać.

KONWERSACJE

Niezwykle ciekawe zajęcia tematyczne dla osób średnio zaawansowanych. Celem jest rozwijanie słownictwa w zakresie poruszanego tematu, ćwiczenie swobodnej wypowiedzi w języku angielskim.

LEKCJE INDYWIDUALNE

Zindywidualizowany program i proces nauczania. Tempo dobrane do zdolności i możliwości pracy z uczniem gwarantuje szybkie postępy i sukces nauki.