Chcesz zacząć się POROZUMIEWAĆ w języku angielskim? Rozumieć i odpowiadać? Szykujesz się do wyjazdu zagranicę? Potrzebujesz angielskiego do pracy? ENGLISH HOUSE to dobry adres  Zapraszamy na zajęcia w przyjaznej atmosferze, gdzie szanuje się czas i pieniądze klienta.  Rozumiemy obowiązki naszych dorosłych uczniów, dlatego spotykamy się 1x w tygodniu na 2h lekcyjne. Zapewniamy wiele materiałów dodatkowych do pracy własnej, motywujemy, zachęcamy, powtarzamy i podsumowujemy. Kursy zakończone certyfikatem.

Kursy ENGLISH HOUSE dla osób dorosłych mają na celu możliwie jak najszybsze rozpoczęcie i rozwinięcie komunikacji w języku angielskim- już od pierwszych wspólnych zajęć. Warto dokładnie określić swój cel w nauce języka, odrzucić stereotypowe myślenie o sposobach nauczania i swoje uprzedzenia czy zniechęcenie do nauki języka wyniesione z lat szkolnych.

Gdy motywacją jestem ja sam, nie ma rzeczy niemożliwych.

Eventy towarzyszące: Meet the Teachers; Spotkania integracyjne; Wieczór gier (np. Familiada- wersja anglojęzyczna, prowadzący: Charles Hamburger); spotkanie świąteczne Ugly Sweater Dress Party;  wyjazdy integracyjne- Sopotnia 2015, 2016, 2017; weekend w Londynie; wieczór karaoke, wspólne wyjście na kabaret Młodych Panów w Żorach czy StandUp Night w Rybniku,  tradycyjny grill na zakończenie roku szkolnego itp.