Kursy z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań multimedialnych, prowadzone głównie poprzez platformę ZOOM.
Od 2019 roku oferujemy Państwu kursy online, zwracając uwagę na ich liczne zalety:
1. Niższe koszty
Dzięki szkoleniom online Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, zwłaszcza tych związanych z przemieszczaniem się na szkolenie stacjonarne.

2. Kurs szyty na miarę
Podobnie, jak w przypadku szkoleń stacjonarnych, także kurs online można zaprojektować tak, by był maksymalnie dopasowany do potrzeb danej grupy czy ucznia indywidualnego.

3. Efektywność związana z czasem
Uczestnicy zyskują czas zaoszczędzony na dojazd na szkolenie stacjonarne. Uruchamiają tylko komputer i już są na kursie. Zajmuje to zdecydowanie mniej czasu, niż stacjonarnie. Czas ten można wykorzystać np. na dodatkowe powtórzenie przed lekcją.

4. Lokalizacja- jesteśmy tam, gdzie Ty.
Uczestnik może wziąć udział w kursie online będąc w dowolnym miejscu, w którym jest Wi-Fi.

6. Rozwój zawodowy i osobisty
Lepiej uczestniczyć w szkoleniu online, niż w niczym nie brać udziału. Biorąc udział w szkoleniu online zdobywa się nowe umiejętności i wiedzę, również w zakresie nowych technologii.

7. BEZPIECZEŃSTWO (działania anty COVID-19)
Kursy online to nasza odpowiedź na zagrożenie jakie niesie sytuacja epidemiczna, szczególnie wysokie w naszym regionie. Osoby będące w grupie ryzyka nie muszą rezygnować z realizacji swoich marzeń o nauce języka, Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie w obecnych warunkach- zarówno dla dorosłych jak i młodzieży i dzieci.