PROMOCJA PAŹDZIERNIKOWA! POLEĆ NAS ZNAJOMYM!

Krótka promocja wewnętrzna- TYLKO dla naszych obecnych klientów.

Jeśli w październiku (1-31.10.2018r.) przyprowadzony przez Ciebie znajomy podpisze z nami umowę na zajęcia języka angielskiego- anulujemy Ci nawet CAŁĄ ostatnią ratę (do 10% wartości kursu). Jak to działa?

REGULAMIN PROMOCJI

  1. Promocja trwa 1-31.10.2018r;
  2. Udział w promocji wziąć mogą tylko aktualni klienci -uczniowie ENGLISH HOUSE LC (EH) . “Uczeń” rozumiany jako osoba z podpisaną umową na bieżący rok szkolny);
  3. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest również posiadanie specjalnego kuponu (zdjęcie), który dystrybuuje EH (ilość ograniczona);
  4. ZASADA PROMOCJI:  Uczeń EH (w rozumieniu pkt. 2) , zwany dalej “Polecającym”, poleca nasze kursy osobie spoza EH. Jeśli ta osoba przyjdzie na nasze zajęcia języka angielskiego i podpisze z nami umowę na kurs w miesiącu październiku 2018, Polecający otrzymuje specjalny rabat od swojej ostatniej raty w wysokości 10% ceny kursu osoby, która przyszła z jego polecenia.
  5. Kolejnymi warunkami otrzymania rabatu jest uczestnictwo Polecającego w kursie do końca trwania jego umowy oraz regularne, terminowe wpłaty rat za swój kurs.
  6. Ilość miejsc w grupach jest ograniczona, EH przyjmuje zapisy jedynie do założonych limitów osób w grupach.