25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakie dane zbieramy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych skutecznaszkola.pl i angielskirybnik.pl oraz profilu facebook’owym szkoły /www.facebook.com/englishhouselc/

Kto jest administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych będzie ENGLISH HOUSE LC Elżbieta Madejska, ul. Staszica 9, 44-200 Rybnik, e-mail biuro@skutecznaszkola.pl oraz nasi zaufani partnerzy czyli podmioty z którymi stale współpracujemy organizując półkolonie i kursy językowe.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane  w celu:

  • organizowania pracy centrum językowego- podział na grupy, listy obecności, kontakt w trakcie kursu oraz przed nowym rokiem szkolnym, rejestracja płatności;
  • organizowania letniego i zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży, zgodnie z wymogami Ministerstwa Oświaty-  tworzenie grup, dostosowanie programu, listy obecności i odbioru, rejestracja płatności, kontakt bieżący od momentu rezerwacji miejsca do zakończenia turnusów oraz przed kolejną edycją.
  • dokonywania pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw.

Dlatego też prosimy Cię zaznacz przycisk „Tak, zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach pozyskiwania informacji oraz korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym z witryny internetowej,skutecznaszkola.pl/ angielskirybnik.pl, w tym także w celach marketingowych .

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.